Стало відомо, коли у Чернігові запрацюють ТРЦ, а старшокласники повернуться до шкіл

У Чернігові вже відзавтра, 6 травня, знімуть більшість обмежень, встановлених для «червоної» карантинної зони.

 

Про це у коментарі Суспільному сказав секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако.

 

З його слів, нині відбувається засідання міської комісії з ТЕБ та НС, де вирішуються питання щодо зняття обмежень з малого бізнесу та закладів громадського харчування. Також це стосується роботи ТРЦ та спортзалів.

 

«Дивіться, буквально зараз відбувається засідання міської комісії, і всі обмеження «червоної» зони, які поширюються на місто Чернігів, ми все знімемо, все знімемо окрім транспорта і шкіл. Все інше ми плануємо з завтрашнього дня вже запустити», — сказав Ломако.

 

Також він додав, що питання скасування режиму спецперевезень у транспорті розглядатимуть на засіданні виконкому 6 травня. Як тільки його ухвалять,  громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі. Учні 5-11 класів можуть повернутися до навчання у школах вже з 11 травня.

 

«Щодо шкіл та 5-11 класу, рішення ще не прийнято, ми тільки отримали інформацію про перехід до «помаранчевої» зони, тому, чи встигнемо ми на цьому тижні, а, можливо, наступного тижня школи, 5-11 класи підуть на навчання», – повідомив Олександр Ломако.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДЗАВТРА ЧЕРНІГІВЩИНА ПЕРЕХОДИТЬ В «ПОМАРАНЧЕВУ» КАРАНТИННУ ЗОНУ

 

Нагадаємо, Чернігівська область вийшла з «червоної» карантинної зони.

 

З 6 травня наш регіон переходить до «помаранчевої» зони.

 

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Фото – Валентин Бобир

 

 

 

Источник