Страхи, що стоять на заваді стосункам

Сучасний світ настільки небезпечний, що побудувати в ньому близькі стосунки – завдання не з простих. Частіше за все, якщо людина починає відчувати страх, то вона не може бути впевненою у тому, що їй вдасться побудувати повноцінні відносини. Адже не можливо одночасно кохати партнера і при цьому відчувати загрозу. Через це все частіше трапляються випадки, коли люди свідомо відмовляються від зближення. Ними керує страх і нерозуміння чи дійсно вони потребують близьких стосунків. Фахівці визначили головні фобії, що стоять на заваді у побудові стосунків. В чому ж вони полягають та як їх подолати – читайте далі.

Некомпетентність у ліжку

Дуже часто такий страх виникає у чоловіків, адже прийнято вважати, що саме вони відіграють головну роль в інтимному житті пари. В тому випадку, коли чоловік не знає, як себе поводити з дівчиною та не вміє її задовольнити, стає цілком зрозумілою фобія уникнення близького спілкування з представницями прекрасної статі. Для того, щоб мінімізувати виникнення подібного явища, слід вдатися до засобів, здатних посилити сексуальну насолоду. Так можна відвідати інтернет-аптеку https://pharmukraine.org/ua/kamagra-gel.html, в асортименті якої представлені різноманітні дієві препарати. Радимо купити Камагру oral jelly. Цей засіб не лише ефективний, але й випускається у формі желе, що дуже зручно для прийому. Він допоможе насолодитися інтимом та подарує партнерам масу приємних емоцій.

Невдалий досвід

Деякі люди пережили душевний біль в минулому, завданий коханою людиною. Через це вони бояться, що подібний сценарій може знову повторитися. Саме через страх отримати нову душевну рану людина може відмовлятися від нових стосунків. Натомість віддаючи перевагу самотності. Разом з тим, буває й так, що минулі невдачі у стосунках переходять у нові відносини. Людина може несвідомо шукати в партнері риси того, хто колись завдав їй болю. Через це побудова нових здорових відносин стає неможливою.

Як не допустити морального болю?

Для того, щоб подолати стан, в якому вас не полишає думка про те, що вам можуть завдати морального болю, варто дотримуватися певних правил:

  1. Якщо вам щось не подобається у поведінці людини стосовно вас, одразу говоріть про це;
  2. Не думайте, що вам хочуть заподіяти болю спеціально;
  3. Зважайте на те, що у вас є право захистити свій особистий простір.

Побороти фобії – реально

Психологи впевнені, що для того, щоб перестати сприймати відносини як якусь небезпеку, варто ділитися з партнером усіма переживаннями. Якщо людина має страх стосунків, то про це теж краще сказати. Таким чином можна отримати підтримку та розпочати будувати довірливі відносини, що значно покращить взаємини партнерів.

Новости Чернигова