Стріляв у цивільних: на Чернігівщині російському військовому повідомили про підозру

Російському військовому, командиру зведеної стрілецької роти заочно повідомили про підозру за порушення законів та звичаїв війни за попередньою змовою групою осіб.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі СБ України в області.

Слідство встановило, що окупант, перебуваючи у селищі Пакуль, брав участь у знущаннях над цивільним населенням та пограбуваннях. У березні 2022 року росіяни затримали двох чоловіків та утримували їх у підвалі з метою отримання інформації про військовослужбовців ЗСУ, які мешкають у селі, а також тих осіб, які мають зброю. При цьому окупанти завдавали тілесних ушкоджень місцевим мешканцям, завдавши ударів ногами по тулубу.

Окупанти такої інформації не отримали. Тоді до підвалу зайшов підозрюваний та вистрелив у місцевих з вогнепальної зброї. Чоловіки отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Крім того, слідчі СБУ довели факт розграбування підозрюваним та його підлеглими однієї з баз відпочинку в селі Андріївка Чернігівського району. Серед речей, які вони викрали, різні робочі інструменти, дрібна побутова електротехніка та знаряддя для риболовлі.

Шкода, яку нанесли власнику бази, складає загальною сумою понад 70 тисяч гривень.

Фото — пресслужба СБ України.

Источник