«Свій до свого по своє»: у шоу-румі від швейного підприємства теплі новинки з патріотичною вишивкою

07 листопада 2023 р.   26   0

«Свій до свого по своє». Утеплюйтеся зі смаком, закликають у шоу-румі прилуцького швейного підприємства та пропонують яскраві теплі новинки. Експериментальний цех щойно відшив перші зразки худі та утеплених штанців як в костюмах так і окремо. А оригінальності цьому одягу додає патріотична ексклюзивна вишивка.
 

Ідея з відкриттям шоу-руму належить директорці швейного підприємства Ірині Зайцевій. Її виношувала, як власне дитя. Тому тут все сьогодні так естетично, гармонійно і довершено. Пані Ірина й сама залюбки носить цей якісний одяг з патріотичним оформленням.
 
Сьогодні шоу-рум користується чималим попитом серед прилучан, не натішиться Ірина Зайцева. Ексклюзивна лінійка одягу розлітається на закордонні сувеніри, мов гарячі пиріжки.
 
Кольорова гама футболок представлених у шоу-румі теж постійно розширюється, як і варіанти патріотичної вишивки. А до літа тут обіцяють пошити нові яскраві новинки. Ось так крім основних замовлень, на підприємстві поєднують приємне з корисним. Адже цей якісний і зручний одяг від вітчизняного виробника вже встиг неабияк полюбитися покупцям. А купуючи українське ми ще й підтримуємо економіку незламної країни.

Джерело

Новости Чернигова