Суд ЄС відмовився знімати санкції з російського мільярдера з оточення путіна мазепіна. Його активи залишаються замороженими

дмитро мазепін

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Російський мільярдер, ексвласник «уралхіму» дмитро мазепін програв справу у суді Європейського союзу і тому його активи залишаються замороженими. Про це повідомляється у релізі суду ЄС, передає УНН.

Деталі

Європейський суд загальної юрисдикції відмовився знімати санкції з російського мільярдера, ексвласника «уралхіму» дмитра мазепіна. 

У пресрелізі суду зазначено, що мазепін був присутній на зустрічі путіна з російськими бізнесменами після початку війни в лютому 2022 року. У зв’язку з цим Рада ЄС заморозила кошти мазепіна в ЄС і заборонила йому в’їзд на територію країн ЄС. Бізнесмен оскаржив це рішення, але суд відхилив його доводи.

Цитата

«Для Євросоюзу той факт, що мазепін був запрошений на цю зустріч, а також інші свідчення у справі, що стосуються його, показують, що він є членом ближнього кола путіна, що він є провідним бізнесменом і що він підтримує або проводить політику, яка загрожує Україні. мазепін працює в секторі, що забезпечує істотне джерело доходу для російського уряду. Отже, санкції, накладені на мазепіна, збільшують ціну дій росії в Україні», — ідеться у пресрелізі.

Контекст

Після введення санкцій ЄС мазепін у березні 2022 року пішов із посади гендиректора в АТ «об’єднана хімічна компанія «уралхім» і продав 52% у ТОВ «базова хімічна компанія «уралхім», що володіє ОХК «уралхім».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Країни G7 пообіцяли й надалі підтримувати Україну та посилити санкції проти росії

Джерело: УНН

Новости Чернигова