Суд визнав, що УПЦ МП незаконно користується майном Єлецького монастиря

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. УПЦ МП незаконно і без будь-якої правої підстави користується майна Єлецького монастиря. Таке рішення прийняв Господарський суд Чернігівської області, погодившись з позицією Міністерства культури та інформаційної політики України, передає УНН.

Деталі

Господарський суд Чернігівської області прийняв рішення за позовом Управління Чернігівської єпархії Української православної церкви до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній». Згідно судового рішення УПЦ МП незаконно користується майном Єлецького монастиря.

Цитата

«Суд прийняв рішення за позовом Управління Чернігівської єпархії Української православної церкви до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній», яким відмовлено в задоволенні позовних вимог щодо визнання договору поновленим» — суд погодився з позицією Міністерства культури та інформаційної політики України, що договір про строкове спільне безоплатне користування комплексом споруд від 2016 року не вважається поновленим.

Таким чином, «з 15 вересня 2021 року і по даний час Управління Чернігівської єпархії УПЦ незаконно і без будь-якої правої підстави користується державним майном», — зазначають у МКІП.

Нагадаємо

Раніше УНН повідомляв, що у Чернігові почала працювати державна комісія з приймання-передачі державного майна Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» у власність держави від тимчасових користувачів.

Джерело: УНН

Новости Чернигова