Такого ще не було: росію виключили з виконавчої ради ЮНЕСКО

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Росію уперше в історії вилучили з виконавчої ради ЮНЕСКО, що стало черговим кроком ослаблення міжнародної ролі рф. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у мережі Х, передає УНН.

Цитата

«Вперше в історії Росія була виключена з виконавчої ради ЮНЕСКО. Епоха російського впливу закінчилася, і це правильно: російським терористам немає місця на чолі значущих міжнародних організацій. Міжнародна роль Росії буде тільки продовжувати слабшати», — повідомив президент України Володимир Зеленський.

Деталі 

Рішення прокоментував представник України в ООН Сергій Кислиця. Він відзначив, що спочатку росію вигнали з Міжнародного суду ООН за результатами виборів, а тепер із виконавчої ради ООН.

«Тепер Москва викинута з Виконавчого комітету ЮНЕСКО, знову ж таки – вперше в своїй історії. Далі буде!» – написав Кислиця.

Згідно з опублікованими на сайті ЮНЕСКО результатами голосування, до групи ІІ «Східна Європа» Виконавчої ради ЮНЕСКО, куди входила росія, обрали Сербію (137 голосів), Албанію (134), Словаччину (117) і Чехію (99).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮНЕСКО не включило Венецію у список місць, які знаходяться під загрозою

Джерело: УНН

Новости Чернигова