Тарифи у Мені підвищили не так суттєво, як пропонували комунальники

З 1 вересня у Мені діятимуть нові, відкориговані, тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Таке рішення сьогодні, 6 серпня, ухвалив виконком міської ради.

За інформацією прес-служби мерії, напередодні свої пропозиції подало ТОВ «Менський комунальник». На попередньому (черговому, 2 серпня) засіданні члени виконкому їх розглянули і відхилили. Мовляв, не можна ж так суттєво підвищувати тарифи.

Чиновники ініціювали зустріч з керівником комунального підприємства. Як результат, тарифи знову перерахували. Начебто, у ТОВ «Менський комунальник» віднайшли додаткові резерви.

Відтак нині виконком встановив такі тарифи:

— централізоване водопостачання  26,51 грн. за 1 куб. м (менше на 0,59 грн у порівнянні  з попередньо запропонованим тарифом);

— централізоване водовідведення для населення  46,91 грн. за 1 куб. м  (менше на 2,44 грн у порівнянні з  попередньо запропонованим тарифом);

— для бюджетних установ та інших споживачів   56,08 грн.  за 1 куб. м  (менше на 2,44 грн у порівнянні з попередньо запропонованим тарифом).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ З ЧЕРВНЯ ЗРОСТУТЬ ТАРИФИ НА КВАРТПЛАТУ І ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

 

Для порівняння: у Чернігові для населення з 1 січня діють значно нижчі ставки. Тариф на водопостачання, який вказують у рахунках КП «Чернігівводоканалу», — 14,016 грн за 1 куб. м, водовідведення – 14,076 грн за 1 куб. м.

Фото – ілюстративне.

Источник