Тепловізор для військового з Прилук передав БФ молодіжної ініціативи «Надія». ФОТО

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» за підтримки голови наглядової ради фонду, нардепа Валерія Дубіля, передав тепловізор військовому з Чернігівщини Павлу Сокадьолу.

«Сьогодні мені та моїм побратимам передали дуже важливе обладнання для бойової роботи від Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» та народного депутата Валерія Дубіля. Допомагати армії зараз — обовʼязок кожного українця, і внесок кожного у наближення миру та перемоги. Знаю, як багато фонд «Надія» і Валерій Олександрович допомагають Збройним силам, зокрема і військовим з Чернігівщини – наприклад, моєму земляку Владиславу Кічі, якому вони доставили велику партію допомоги у Мирноград на Донеччині», – розповів Павло Сокадьол.

 

Від імені усіх військових він подякував команді фонду «Надія» за системну допомогу українській Армії.

«Це не перша допомога від нашого фонду українським захисникам. На найгарячіших ділянках донецького, харківського, запорізького напрямків працюють сотні наших FPV-дронів, старлінків, десятки авто, тепловізорів та мавіків. Ми допомагаємо Головному управлінню розвідки, Національній поліції, прикордонникам та Збройним силам, які несуть службу безпосередньо на лінії вогню. І продовжимо цю роботу – будемо підтримувати захисників України стільки, скільки буде потрібно!» – резюмувала співзасновник БФ молодіжної ініціативи «Надія» Марина Дубіль.

 

Фото – БФ «Надія».

Источник

Новости Чернигова