Терапія м’якою іграшкою: допомога дітям під час війни від Ніжинської фабрики «Копиця»

28 травня 2024 р.   23   0

Якщо ви мріяли потрапити у казку, тоді вам на фабрику м’якої іграшки «Копиця». Тут збуваються не лише дитячі, а й дорослі мрії. І навіть у найбільшій темряві є ті, хто у найбільшій темряві завжди дарує світло. Бджілки-трудівниці фабрики натхненно працюють над створенням справжнього дива для малечі, адже м’які іграшки від ніжинської фабрики «Копиця» — то не лише позитив, але й терапія.

Колекція терапевтичних іграшок невпинно поповнюється яскравими новинками, і то не випадково. Зараз виготовляється більше 20 моделей. Панди, левенята, котики, кролики та навіть аксолотль, якій нині на піку популярності. Ці іграшки-обіймаки потрапляють у саме серденько.

А який тут вибір нині популярних капібар — ну просто очі розбігаються! «Копиця» ідеально передала характер цих милих гризунів зі смішними ніздрями, які люблять їсти кавуни, купатися у чанах і мило скрекочуть, коли їм чухають боки.

Серед цьогорічних новинок іграшки із сублімацією, які є максимально реалістичними та дуже полюбилися малечі.

Та чи не найбільшим попитом серед малюків користуються саме патріотичні іграшки від «Копиці»!

Ну і куди ж без класики, що вічно не старіє?! Універсальний подарунок для всіх поколінь, то великий, яскравий плюшевий ведмедик Тедді та зайчик-вухань — це кохання з першого погляду!

Загалом бджілки-трудівниці фабрики можуть на замовлення легко виконати будь-яке ваше бажання. Наприклад, на замовлення військових одного з підрозділів на фабриці створили м’яку іграшку ворону, яка буде мати на грудях шеврон підрозділу.

Тож у казці побували. І щоб вона не закінчувалася заберіть часточку з собою в улюбленій іграшці, аби в час складних випробувань було кому зігрівати душу, бо то найбільша мрія засновників — Анатолія та Наталії Копиці, — щоб їх іграшки підтримували і надихали.

Джерело

Новости Чернигова