«Терпіла до останнього»: поліцейські евакуювали пенсіонерку з прикордонного села на Чернігівщині. ФОТО

Семенівські поліцейські допомогли виїхати ще одній жительці прикордонного села Луб’яне Семенівської громади, розташованого за 2 кілометри від російського кордону.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своєму офіційному сайті.

Пенсіонерка Надія Романівна з Луб’яного довго не наважувалась на евакуацію. Однак постійні ворожі обстріли та регулярні вибухи боєприпасів, скинутих російськими безпілотниками, не залишили інших варіантів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З ПРИКОРДОННЯ З ПОЧАТКУ РОКУ ВИЇХАЛИ МАЙЖЕ 800 ЖИТЕЛІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ

«Я терпіла до останнього, аж поки почало прилітати в кінець городу. Та й по моїй вулиці хати побиті уламками. Зрозуміла, що так скоро і мою хату знесе, разом зі мною. Дуже страшно. Ось і наважилася виїздити. Дуже вдячна поліцейським і міській раді за допомогу», – каже Надія Романівна.

Тож семенівські поліцейські у взаємодії з місцевою владою організували надання пенсіонерці вантажного транспорту для перевезення речей, допомогли швидко завантажити речі та успішно супроводили на безпечну територію.

 

«Ми постійно працюємо з мешканцями Луб’яного та ще ряду сіл, розташованих найближче до кордону. Всіляко переконуємо громадян виїздити у безпечні місця та активно допомагаємо їм у цьому. У нас повне взаєморозуміння і чітка взаємодія з місцевою владою, тож спільно вирішуємо всі організаційні питання щодо евакуації та житла у безпечнішому місці», – пояснив безпосередній учасник всіх евакуаційних заходів у Семенівській громаді, дільничний офіцер місцевого відділення поліції Віталій Будник.

Фото — Поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Чернигова