Топ 5 цікавих подарунків чоловікові на день народження

Якщо у вашого коханого скоро день народження, то вам варто завчасно подумати про те, де і як ви будете святкувати цей день і що саме ви йому подаруєте. Адже чоловічі подарунки обрати не так вже й легко, як може здатися, на перший погляд, отже вам варто змістовно підійти до цього питання. Радимо вам не витрачати час на пошуки у звичайних магазинах, а одразу відправитись у світ вражень від bodo, де ви точно зможете найти для коханого цікавий подарунок. Ну а про те, які ж саме це можуть бути знаки уваги ми і розкажемо вам далі більш докладно.

Тренування зі стрільби із пістолета

Ваш коханий вирушить на заняття з практичної стрільби, де його навчать правильному поводженню з вогнепальною зброєю. Для початку йому запропонують декілька варіантів зброї на вибір, після чого проведуть інструктаж. Він спробує потрапити в усі мішені і зрозуміє, наскільки він влучний стрілець і над якими навичками йому ще треба попрацювати.

Квест-кімната

Якщо ваш коханий любить цікаво проводити час зі своїми друзями, то такий сертифікат стане для нього дійсно чудовим подарунком. З його допомогою він зможе зібрати кращу команду, яка й буде проходити складні випробування в тематичному квесті. Це можуть бути різноманітні головоломки, загадки замкненої кімнати, змагання на швидкість та багато іншого. Навіть не сумнівайтесь, вашому коханому точно буде цікаво і він буде вдячний вам за подібний подарунок.

Дегустація крафтового пива

Ні для кого не секрет, що багато чоловіків серед напоїв вибирають саме пиво. І якщо ваш хлопець входить в число саме таких людей, то він точно буде радий отримати від вас саме цей сертифікат. Разом з вами або з кимось із друзів він відвідає бар, де бармен розкаже багато цікавого про той чи інший сорт пива. Крім самого напою гості отримають ще й смачні закуски, так що таке проведення часу просто не може не сподобатись вашому коханому!

День на риболовлі

Ще один подарунок, який сподобається багатьом представникам сильної статі. Адже володар такого сертифіката відправиться на мальовниче озеро, де зможе повною мірою насолодитись улюбленим заняттям. Йому видадуть усе необхідне спорядження, починаючи від спінінгів і вудочок, і закінчуючи прикормкою та наживкою на хижу чи мирну рибу. На риболовлі він зможе провести увесь день, що точно допоможе йому відволіктись від проблем та гарно провести свій вільний час.

 

Турецький мильний масаж

Якщо ви вважаєте, що вашому чоловікові треба нарешті відпочити, то зверніть увагу саме на такий варіант. Тим більше, що ви можете скласти йому компанію і відправитись в салон краси вдвох. Спочатку на вас чекатиме розпарювання, а вже потім майстер зробить вам і вашому коханому масаж із використанням збитої піни. Така процедура добре впливатиме на ваш настрій і на стан здоров'я, так що вона апріорі сподобається вам обом.

Ми впевнені, що серед цих ідей ви зможете обрати свій варіант подарунка і зробити коханому справжній сюрприз у його день народження

Источник

Новости Чернигова