Топ-чиновниця управління Держгеокадастру в Чернігівській області одержала підозру від ДБР

Упродовж місяця співробітники Державного бюро розслідувань вручили повідомлення про підозру вже другій чиновниці Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила речниця 4-го слідчого відділу теруправління ДБР Києва Наталія Мелень.

За її словами, у жовтні 2017 року підозрювана виконувала обов’язки начальника управління і підписала накази про безоплатну передачу державних земельних ділянок у власність двом громадянам для ведення сільського господарства.

«Вона не перевірила відомості щодо раніше використаного ними права на безоплатну приватизацію землі, маючи для цього усі умови та можливості. Таким чином, обидва громадянина вдруге отримали земельні ділянки загальною площею 4 га на території двох різних сільрад Чернігівщини. Загальна вартість протиправно відведеної землі — понад 400 тисяч гривень», — поінформувала Мелень.

Посадовицю підозрюють у службовій недбалості, тобто неналежному виконанні своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило істотну шкоду. Їй загрожує обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – ДБР та СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВРУЧИЛИ ПІДОЗРУ ТОП-ЧИНОВНИКУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

Нагадаємо, у липні слідчі ДБР вже повідомили про підозру одному з керівників Головного управління Держгеокадастру Чернігівської області, який незаконно передав у приватну власність 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Источник