Торохтія та Гунька виключили із фракції Слуги народу, Арахамія закликає «жити по-новому»


Торохтія та Гунька виключили із фракції Слуги народу, Арахамія закликає "жити по-новому"

Давид Арахамія (Фото: пресслужба Слуги народу)

У Слузі народу завершили усі юридичні процедури щодо виключення Анатолія Гунька та Богдана Торохтія з фракції СН у Верховній Раді, повідомив очільник фракції Давид Арахамія. Про це він повідомив у Telegram.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Політичне рішення було ухвалено одразу. Юридичні питання потребували певного часу. Далі хай працюють правоохоронні органи, ніхто нікого вигороджувати не буде», – написав Арахамія.

Він закликав інші фракції «жити по-новому» та очищатися від «негідників, яким не місце в політиці».

Також Арахамія додав документи, у яких інформує главу Верховної ради про виключення цих нардепів з фракції Слуги народу.


Торохтія та Гунька виключили із фракції Слуги народу, Арахамія закликає "жити по-новому"


Торохтія та Гунька виключили із фракції Слуги народу, Арахамія закликає "жити по-новому"

  • 30 травня журналісти Bihus.info опублікували розслідування щодо нардепа Торохтія. У ньому стверджується, що під час повномасштабної російсько-української війни він їздив на відпочинок за кордон, хоча сам не визнає цього, а також їздить на новому авто вартістю понад 7 млн грн.
  • 8 серпня Арахамія ініціював виключення Торохтія з фракції Слуги народу. Глава фракції заявив, що депутат продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла у той час, коли його родина купувала елітне майно.
  • Того ж дня було затримано народного депутата Анатолія Гунька у справі про незаконне передання в оренду за хабар земель Національної академії аграрних наук України. Наступного дня ВАКС узяв під варту нардепа з альтернативою – внесення застави у 30 млн грн.

Читайте також: Арахамія пояснив різницю між «слугами» Торохтієм та Арістовим: Мав виписану відпустку

Джерело