Традиційно у день, коли ми вшановуємо ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, біля пам’ятного знаку в Городні відбулась панахида за тими героями, які вступили у бій з непідконтрольним атомом і стали жертвою його люті. За тими, хто закрив собою увесь світ від скаженого атомного монстра.

Теплі слова людям, вдячність яким не має меж, слід говорити щодня. Бо занадто дорогою ціною далась та перемога над лихом. Але є день у календарі, коли й ліквідатори збираються разом, щоб поговорити, поспілкуватись, згадати тих, хто був поруч і хто вже ніколи не стане у стрій, й вдячність лунає з усіх куточків нашої багатостраждальної України. Це сьогоднішній день — День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Окрім теплих слів, грамотами міської ради цьогоріч були відзначені ліквідатори Михайло Серьогов та Валерій Сірий. Вони були вручені не як нагорода, а як свідчення безмежної вдячності сміливцям, які зробили все можливе й неможливе для того, щоб нас біда торкнулась якнайменше. Світ ніколи не забуде цього подвигу.

Джерело

Новости Чернигова