Три Головні Причини Використовувати VPN

Чи настав час почати використовувати VPN? Ось квінтет причин, чому відповідь може бути «так». Незалежно від того, чи ви постійно онлайн, чи лише час від часу користуєтеся інтернетом, ви напевно стикалися з терміном «віртуальна приватна мережа», або VPN.

 

За останні кілька років популярність VPN стрімко зросла, частково завдяки незліченній кількості великих технічних YouTube-юзерів, які рекомендують ці послуги. І хоча VPN потрібен не всім, є кілька ключових причин, чому більшість людей можуть отримати вигоду від використання VPN-сервісу. 

 

У найпростіших термінах, VPN працює шляхом шифрування даних, що передаються через мережеве з'єднання вашого комп'ютера. Це шифрування не дозволяє іншим розшифрувати дані, що передаються. Ваш зашифрований інтернет-трафік буде перенаправлений через захищений сервер, перш ніж він буде відправлений на веб-сайт, до якого ви намагаєтеся отримати доступ. Але як це впливає на ваше реальне життя?

 

Причини, чому вам варто розглянути можливість використання VPN

 

1. Покращена конфіденційність

 

Як згадувалося вище, використання VeePN підвищить рівень вашої конфіденційності в Інтернеті. Обраний вами VPN шифрує ваш інтернет-трафік, що робить його нечитабельним для будь-кого, хто намагається отримати до нього доступ. Це особливо корисно для людей, які часто підключаються до публічних мереж Wi-Fi, оскільки це забезпечує додатковий рівень безпеки під час перегляду веб-сторінок. 

 

Використання VPN також запобігає тому, що веб-сайти, які ви відвідуєте, не бачитимуть вашу IP-адресу, а замість неї показуватимуть IP-адресу, призначену вам вашим VPN-сервісом. Ці веб-сайти також не зможуть визначити, в якій точці світу ви насправді знаходитесь, оскільки вони бачитимуть лише місцезнаходження сервера, що використовується VPN (яке ви можете встановити зі свого боку). Все це означає, що, використовуючи VPN, ви зможете певною мірою приховати своє справжнє місцезнаходження, IP-адресу та онлайн-активність від тих, хто хоче втрутитися, наприклад, від вашого провайдера, уряду або мережевих адміністраторів. 

 

2. Запобігайте відстеженню провайдером

 

У тому ж контексті конфіденційності, ваш інтернет-провайдер може відстежувати і реєструвати вашу історію переглядів, використовуючи IP-адресу вашого пристрою. Якщо не захистити цю інформацію належним чином, до неї можуть отримати доступ недобросовісні особи. Ця інформація також може бути продана стороннім рекламодавцям, щоб вони могли надавати більш таргетовану рекламу, або навіть передана уряду. Коли ви використовуєте VPN, ви використовуєте віддалений сервер VPN замість сервера вашого провайдера, і ваша замаскована IP-адреса не дозволяє провайдеру відстежувати вас.

 

3. Потокове передавання без геообмежень

 

Здебільшого потокове мовлення — це чудово. Можливість отримати доступ до всієї музики, телепередач і фільмів, які ви хочете, без необхідності завантажувати або шукати не зовсім легальні торенти, значно покращила спосіб, у який ми розважаємося. Однак деякі потокові сервіси або недоступні, або пропонують обмежений контент у деяких частинах світу. Наприклад, Netflix пропонує значно інший набір телешоу у Великій Британії, Канаді та Японії, ніж у США. Аналогічно, зміна вашого віртуального місцезнаходження відкриває ширший спектр можливостей для перегляду спортивних трансляцій. 

 

Тому Використання VeePN є важливим для забезпечення захисту особистих даних, обходу обмежень доступу до контенту та покращення загальної безпеки та швидкості з'єднання в мережі. Враховуючи ці переваги, VPN стає незамінним інструментом для онлайн-активностей, надаючи користувачам більший контроль та безпеку в Інтернеті!
 

Источник

Новости Чернигова