Триває ремонт дороги Чернігів – Київ

Оновлення траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі продовжується. Наразі у роботі одразу дві ділянки у межах Чернігівської області: між селами Кіпті та Лемеші та на межі з Київською областю.

Усього 80 кілометрів дороги буде відремонтовано в процесі капітального ремонту. Це ділянка від Києва до транспортного вузла Кіпті.

Минулого року усі роботи велися лише на Київщині, а у 2020 році підрядник розгорнув виробничі потужності і на території Чернігівської області.

Зараз роботи тривають на ділянці між селами Кіпті та Лемеші (89 – 95 км). Тут вже укладають асфальтобетон.

Таокж оновлюють дорогу на межу Чернігівщини та Київщинию Тут влаштували шар регенерації.

Основні роботи по Чернігівській області заплановані на 2021 рік. У цьому підрядник влаштовує покриття на вказаних двох ділянках та розпочне роботу на штучних спорудах.

Усього шарів нового покриття буде чотири:

• ресайклінгова суміш
• крупнозернистий пористий асфальт
• щільний дрібнозернистий асфальтобетон
• верхній шар

Загалом це 45–50 сантиметрів.

Довідка

Капітальний ремонт автомобільної дороги М-01 здійснюється за рахунок коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією AzVirt LLC (Азербайджан), технічний нагляд FIDIC компанією Dongsung Engineering CO., LTD (Південна Корея).

Протяжність ділянки дороги, де передбачений ремонт становить 80 км, з яких – 43 км у Київській області, 37 км – у Чернігівській.

У рамках реалізації проєкту на автодорозі М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу Броварів буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуюючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку та влаштовано зовнішнє освітлення.

Служба автомобільних доріг

Источник

Новости Чернигова