Трьох загиблих працівників відкопували 2,5 години: подробиці нещасного випадку на зерносховищі

У неділю 17 вересня о пів на 11 годину дня на підприємстві «Млибор» сталася трагедія – засипало зерном трьох  людей. В результаті нещасного випадку загинули троє робітників: 46-річний Володимир Дідурик, 63-річний Михайло Іващенко та 53-річний Олександр Петренко, повідомляє Час Чернгівський.

 

За словами старшої зміни Тетяни Гирі, в одній з будівель для зберігання зерна, між металевим конусом та бетонним перекриттям утворився отвір, якій потрібно було відремонтувати, що і робили вищевказані працівники.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     СТАВСЯ ЗСУВ ҐРУНТУ: У СЕЛИЩІ МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКЕ ЗАГИНУВ ПРАЦІВНИК ПІД ЧАС РЕМОНТУ ВОДОГОНУ

 

У ГУ ДСНС області коментують: знадобилося 2,5 години, аби вилучити тіла загиблих, смерть була миттєвою, констатував медексперт.

 

Речниця ГУ ДСНС Ніна Луценко додає: «Від ДСНС залучалися 39 чоловік, 6 одиниць техніки, також приїздили медик, слідчий з поліції».

 

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило загибель людей). Санкції статті: обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Фото – ГУ ДСНС в області.

 

Источник