TVORCHI заявили, що їх промо-виступи перед Євробаченням під питанням через нові правила виїзду

КИЇВ. 12 березня. УНН. Український гурт-переможець національного відбору на Євробачення-2023 TVORCHI заявив, що їх промо-виступи перед пісенним шоу у Ліверпулі під питанням через анонсовані нові правила виїзду. Про це ідеться у повідомленні гурту в Instagram, пише УНН.

Цитата

«Весною 2022 року ми, як і усі свідомі українські артисти, почали давати благодійні концерти по всьому світу на підтримку України. Збирали кошти на військову амуніцію, автівки, медичне обладнання, речі першої необхідності для тимчасово переселених осіб та інше. Ми об’єдналися та стали армією культурного фронту. Нам вдалося залучити мільйони доларів, вести просвітницьку роботу, зустрічатися з лідерами країн-партнерів, розповідати правду, просити про допомогу та говорити слова вдячності. Але сьогодні подальша робота усіх артистів у цьому напрямку під питанням через «митців»-зрадників, які виїхали та не повернулися в Україну», — вказали у гурті.

TVORCHI вказали, що «під питанням» їх виступ у місті Найробі наступного тижня, куди USAID запросив їх виступити на відкритті муралу в межах проекту «Стіна» та «повпливати там на рівень антиукраїнської пропаганди».

«Під питанням наша участь у всіх промо-заходах перед «Євробаченням» та можливість представити свою країну і творчість там найкращим чином», — зазначили у гурті.

«Ми маємо надію, що справедливість візьме гору, зрадники будуть покарані, а нам дадуть можливість працювати на благо країни та на бренд України», — наголосили TVORCHI.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TVORCHI (@tvorchi_official)

Доповнення

Після історії з виїздом коміка у Мінкульті вказали, що «з метою запобігання подібним наступним ситуаціям, МКІП разом з правоохоронними органами буде ініціювати посилення відповідальності за порушення правил виїзду та повернення до України чоловіків призовного віку».

Міністерство повідомило, що на затвердження уряду подано більш жорсткий порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку.

Згодом Мінкульт заявив про велику кількість звернень від артистів залишити можливість виїзду за кордон.

Джерело: УНН

Новости Чернигова