
В межах гуманітарної місії AFAD — Директорату з надзвичайних ситуацій Туреччини — для жителів Чернігова в одному з мікрорайонів міста турецькі волонтери готують гарячі страви.
Працюють щодня уже пів року. За день витрачають 700 доларів з турецького бюджету, щоб нагодувати 600-700 людей.
Про це повідомляє Чернігівська ОВА.
Під час зустрічі з представниками AFAD заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк подякувала за таку підтримку у скрутний для нашої країни час. Водночас висловила глибоке співчуття з приводу нинішніх подій у Туреччині, пов’язаних з потужним землетрусом.
