Туристичний рекорд: «Чернігів Стародавній» організував найбільшу кількість екскурсій за місяць

Фото: Володимир Пилипенко

У НАІЗ «Чернігів Стародавній» спостерігається рекордне зростання кількості екскурсій для липня — 665. Для порівняння показники «докоронавірусних» років: у липні 2019-го — 598, у липні 2018-го — 489.

Про це повідомляється на офіційному сайті заповідника.

Найчастіше до Чернігова побачити пам’ятки архітектури та дізнатися про минуле міста приїжджають малочисельні або сімейні групи.

В той же час, у липні як правило спостерігається спад туристичної активності. Цей рік не став винятком. Тож маємо зменшення кількості відвідувачів: у червні — 30 146, у липні — 21 064.

Щодо географії відвідувачів на музейних об’єктах НАІЗ «Чернігів стародавній», то в травні-липні тут побували поціновувачі старовини фактично з усіх регіонів України: Києва, Дніпра, Львова, Донецька, Запоріжжя, Рівного, Житомира, Полтави, Харкова, Миколаєва, Кривого Рогу, Чернігова, Сум, Кам’янця-Подільського, Чигирина, Білої церкви, Вишгорода, Конотопа, Глухова, Ніжина, Черкас, Одеси, Умані, Полтави, Броварів та інших міст України. Попереду за кількістю відвідувачів традиційно Київ і Київська область.

Також зазначається, що попри суворі карантинні обмеження по всьому світу, але число туристів і з-за кордону зростає.

Источник