Юлія Батура стала директором регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» у Чернігові

31-річну Юлію Батуру, колишню вчительку географії та економіки і педагога-організатора школи, що у Покошичах на Коропщині, затвердили на посаді директора регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

За це рішення сьогодні, 30 листопада, проголосували депутати обласної ради.

Юлія Батура була єдиною претенденткою та переможницею конкурсу на цю відповідальну посаду. Тепер, після погодження у профільному міністерстві та затвердження обласною радою, з нею укладуть контракт на 1 рік. Якщо гарно покаже себе, його продовжать.

У 2013 році Юлія Батура закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю «вчитель географії та економіки, організатор краєзнавчо-туристичної роботи». Потім працювала у Покошицькій школі. До останнього часу вона перебувала у декретній відпустці, відколи народила сина. Повертатися жінці нікуди: школу закрили як малокомплектну. Тож вона переїхала до Чернігова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ВИГРАЛА КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЯЛІВЩИНИ

Конкурсній комісії Юлія Батура назвала кілька напрямів, які готова розвивати на новій посаді. Перший – окреслення меж і зонування території Ялівщини. Другий – ліквідація звалищ сміття, лісових завалів. Третій – благоустрій берегу Стрижня, розширення пляжу. Четвертий – залучення інвесторів до розвитку зон відпочинку. П`ятий – створення нової екостежки, фотозони, насадження дерев, розчищення струмка тощо.

Фото – Суспільне Чернігів

Источник