Юлія Тимошенко на Чернігівщині закликала створити уряд національного порятунку ВІДЕО

Лідерка Батьківщини Юлія Тимошенко провела насичений день у Чернігові та області. З місцевою командою та зі своїм заступником нардепом з Чернігівщини Валерієм Дубілем зустрілася з медикам, аграріями та селянами.

 

Зокрема, під час візиту лідерка «Батьківщини» мала серйозну розмову з фермерами на тему ринку землі. Відвідала господарство відомого картопляра Миколи Пономаренка. Він та багато фермерів, шоковані бажанням діючої влади розпродати українську землю іноземцям.

 

Аграрій вбачає у цьому загрозу національній та продовольчій безпеці держави, адже дрібні та середні фермери не мають таких ресурсів, як транснаціональні корпорації чи олігархи.

 

«Може фермер конкурувати з іноземними банками ? Ні. Дякую, вам, що ви боретеся за це, щоб не сталося це. Може господь убереже цю землю. Якщо залишиться 400 га – я виживу, але не буде розвитку, село загубиться», — зазначає засновник СТОВ «Десна» Микола Пономаренко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ВІДВІДАЛА ЧЕРНІГІВСЬКУ ОБЛАСНУ ЛІКАРНЮ ВІДЕО

 

Юлія Тимошенко каже, що захищала інтереси українських селян і робитиме це надалі усіма можливими способами, аби завадити владі розпродати головне багатство країни — землю.

 

Вона також відвідала Іванівську та Киїнську громади, де теж спільно з Валерієм Дубілем передала медичне обладнання. Села на Чернігівщині нині переживають чи не найважчі часи і не тільки через COVID-19. Селяни у спілкуванні з лідеркою «Батьківщини» бідкалися на мізерні пенсії та високі тарифи на газ, які забирають у людей останні копійки. Юлія Тимошенко впевнена, що проблему з тарифами вирішити можна швидко і не складно.

 

«Якщо президент хоче покінчити з цією історією – це 1-2 тижні. Всі знають скільки коштує український газ, що його достатньо. Ну, дайте 30% прибутку і це буде коштувати 3 гривні і це вже інша історія», — наголосила лідерка ВО «Батьківщина».

 

Молоді сімейні лікарі на селі скаржаться на складні умови роботи: велику кількість хворих, брак кадрів, значні відстані між селами, недостатнє фінансування і цей перелік можна ще продовжувати.

 

Для лікування та порятунку життів пацієнтів Чернігівщини Юлія Тимошенко разом з нардепом Валерієм Дубілем в рамках програми «Здоров’я нації» передала обласній лікарні вкрай необхідне обладнання – оксигенатори та пульсоксиметри.

 

На думку Юлії Тимошенко проблему медицини має вирішити запровадження страхової медицина, саме це і пропонує її політична сила. Почувши думки людей і побачивши реальну картину, Юлія Тимошенко каже, що зробила важливий висновок – владці ведуть країну не в тому напрямку. На думку лідерки «Батьківщини» негайно потрібно створювати уряд національного порятунку і виправляти помилки, які наробила нинішня влада. Поки ще не пізно.

 

 

Источник

Новости Чернигова