Юлія Тимошенко разом зі своїм заступником Валерієм Дубілем привітали медиків з професійним святом ВІДЕО

Юлія Тимошенко разом зі своїм заступником Валерієм Дубілем привітали  медиків з професійним святом, яке в Україні відзначають 20 червня.

 

Керівники «Батьківщини» відвідали провідний медзаклад країни у боротьбі з коронавірусом — Олександрівську лікарню у Києві.

 

За словами Юлії Тимошенко, у складний час для країни і українців саме медичні працівники стали справжньою армією порятунку.

 

«Ви як медпрацівники добре знали, що ця хвороба смертельна, але ви, як армія на передовій, не відступили, не здалися і не відійшли. Ви знали, що крім вас, рятувати людей нема кому. Від усіх кого ви врятували, вилікували, кому порадили – подяка і низький уклін, за те, що рятували нас», – говорить лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

До привітань медикам приєднався і Валерій Дубіль, який активно допомагає не тільки медичним закладам Чернігівщини, а й Олександрівській лікарні, яку вважає найкращою в Україні у лікуванні хворих на ковід-19.

 

Завдяки зусиллям Валерія Дубіля вдалося доправити на лікування у провідний медзаклад країни багатьох важкохворих з Чернігівщини і врятувати їх життя.   

 

«Я постійно консультуюся з Олександрівською лікарнею. Я вважаю, що ця лікарня №1  і фахівці тут кращі з лікування ковід-19. У них було 150 ліжок, а тепер до 1 тисячі, реанімаційне відділення зросло з 75 до 160 ліжок. Я спільно з Юлією Тимошенко забезпечую наборами обладнання, допомагаємо і я консультуюся із заввіділення інфекційного», – каже   народний депутат України, заступник голови партії «Батьківщина» Валерій Дубіль.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕПОХИТНА ТРАДИЦІЯ ВАЛЕРІЯ ДУБІЛЯ: МЕДИКІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ВІДЕО

 

Лідери «Батьківщини» переконані, що медична галузь, так само, як і освіта, має стати номером один в Україні, як це є в усьому цивілізованому світі.  

 

Источник