Юлія Тимошенко розповіла, чому була проти закону про медичну марихуану

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко пояснила, що не проти використання в медицині наркотичних засобів, але проти закону про медичну марихуану, тому що це легалізація наркоманії.

 

Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

 

«Ми єдині, хто жодного голосу не дали за початок в Україні великого наркобізнесу, який назвали законом про медичну марихуану. Це не закон про медичну марихуану», – зазначає Юлія Тимошенко.

 

Як пояснює гостя програми, жодна людина у здоровому глузді справді не може бути проти використання в медицині наркотичних засобів, вони і так використовуються, це взагалі не питання. Але цей закон, пояснює вона, словами «медична марихуана» прикриває масштабне вирощування марихуани в Україні, її переробку і реалізацію у кожній аптеці країни.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: ЗАКОН ПРО МОБІЛІЗАЦІЮ МАЄ БУТИ СПРАВЕДЛИВИМ І МОТИВУВАТИ УКРАЇНЦІВ, А НЕ ДІЛИТИ СУСПІЛЬСТВО НАВПІЛ

 

«Це прямо в законі цьому написано. Експорт-імпорт без обмежень, це наркотрафіки. Це закон про легалізацію наркомафії в Україні. І тому ми єдині, хто не дали жодного голосу за це», – підкреслює Юлія Тимошенко.

 

 

Источник

Новости Чернигова