В Іванівці заклали фундамент нового харчоблоку в ліцеї: планують завершити роботи до кінця року

У селі Іванівка будівельники заклали фундамент нового харчоблоку в ліцеї.

 

Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

 

Старе приміщення харчоблоку було зруйноване на початку повномасштабного вторгнення Росії: село, розташоване за 10 км від Чернігова, майже на місяць опинилося в епіцентрі бойових дій.

 

У будівлі шкільної їдальні ударною хвилею та уламками снарядів були пошкоджені несучі та огороджувальні конструкції, вікна та дах.

 

«Відновлення харчоблоку в Іванівці, яка є центром об’єднаної територіальної громади, – важливе для людей. Після деокупації Чернігівської області більшість місцевих жителів повернулася додому з дітьми. У ліцеї навчаються учні і з тутешнього, і з навколишніх сіл. У тому числі й із сусіднього села Ягідне, де замість школи тепер буде меморіал. Тому маємо забезпечити для школярів належні умови навчання», – йдеться в повідомленні.

 

Пошкоджені конструкції старої будівлі вже демонтували. Харчоблок після відновлення буде втричі більший за площею – 416 квадратних метрів. Також зміниться планування. За проєктом тут передбачені тамбур, вестибюль, гардероб, санвузли, обідня зала на 60 місць, кухня та мийна з технологічними зонами, технічні приміщення для персоналу, склади для продуктів та комора для інвентарю та посуду.

 

 

Їдальня буде оснащена сучасною системою протипожежного захисту. Також  реконструюють системи опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електропостачання та освітлення. Приміщення буде доступне для потреб маломобільних груп населення: облаштують пандус. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ІВАНІВЦІ ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ МАЄ БУТИ ВІДБУДОВАНА ДО КІНЦЯ РОКУ

 

Завершити роботи планують до кінця цього року.

 

 

 

 

 

                                                   

 

Источник

Новости Чернигова