В Оболонському районі столиці пройшов відкритий брифінг голови РДА Кирила Фесика: про що говорили

7 листопада 2023 року відбувся брифінг голови Оболонської РДА Кирила Фесика. Він відзвітувався про роботу за останні декілька місяців, а також поділився планами до кінця 2023 та 2024 рік.

 

Варто зазначити, що Оболонська райдержадміністрація надає системну та достатньо вагому допомогу відповідним підрозділам з перших днів повномасштабного вторгнення.

 

 

На брифінгу були обговорені важливі теми, які стосуються Оболонського району.

 

Оболонський район є одним з найкращих за показниками освоєння та посідає друге місце в столиці після Дарницького району, як і за відсотками, так і за фактичними цифрами освоєння. Враховуючи це, Кирило Фесик підписав з головою Дарницької державної адміністрації Миколою Калашником Меморандум про співпрацю. Документ передбачає спільне вирішення викликів воєнного часу в о районах міста, а також спільне вирішення наслідків можливих надзвичайних подій.

 

Одна з найпроблематичніших та найважливіших тем – це обладнання укриттів. За даними голови,  якщо виконати до кінця року все, що заплановано, то буде повністю відремонтовано приблизно 50%. Враховуючи 30% відремонтованих укриттів у 2022 році, залишається 20% на наступний рік, проте майбутні проєкти будуть вже дещо складнішими. Також до кінця поточного року в Оболонському районі 81 заклад освіти планують оснастити  протипожежними засобами та сигналізацією.

 

Восени разом із благодійним фондом «Промені щастя» та Мариною Ігратушою реалізували проєкт «Екскурсія по Оболоні». Створений вказівник з аудіогідом «Алеєю Скульптур Витоки», яким може скористатися кожен охочий. Станом на сьогодні ним вже скористувалися 820 осіб.

 

Мета цього проєкту: надання людям безплатної можливості гуляти Оболонню та насолоджуватись відпочинком.

 

З пріоритетних напрямків роботи РДА на 2024 рік є:

 

1. Укриття

2. Доступність

3. Термомодернізація

4. Елементи міського господарства, які перебувають в аварійному стані.

 

Підбиваючи підсумки, на брифінгу були розкриті дійсно важливі на сьогодні питання. Кожен, хто мав бажання, ставив питання особисто Кирилові Фесику та отримав відповідь.

 

Матеріал підготувала Анна Матвієнко.

 

Источник

Новости Чернигова