В селі у Чернігівській області зробили «буковель» і потролили Зеленського

У Вертіївці Ніжинського району активні мешканці об’єдналися і створили місце для активного відпочинку, пише mynizhyn.

Морози, які вдарили у Чернігівській області, дозволили мешканцям Вертіївки за кілька днів залити ковзанку. Про свій власний «буковель» авторі ідеї повідомили через соціальні мережі.

«Ура! У нас вийшло. У нас завжди все виходить, бо разом ми сила! Ви навіть не уявляєте, як приємно кататися на ковзанці, зробленій своїми руками», – йдеться у повідомленні в одній зі спільнот.

На ковзанку запрошують усіх бажаючих, місцевих та гостей громади. При цьому попереджають – нагадуванням про локдаун і заборону масових заходів тут не раді.
«Хто захоче нагадати нам про локдаун – не рекомендуємо. Просто залишайтесь вдома, а краще приходьте і мовчки катайтеся. Ми беремо приклад з президента. Чим ми гірше?! У нас свій «буковель», – звертаються організатори.

Нагадаємо, у розпал локдауну Володимир Зеленський вирушив до курорту «Буковель» у Івано-Франківській області, який на час дії заборони на проведення масових заходів не закривався.

Там на святковий період перебували тисячі людей, порушуючи карантинні обмеження. Сам Зеленський без маски позував на фото з відвідувачами курорту.

mynizhyn

Источник

Новости Чернигова