В Україні створили інтерактивний атлас з новим адмінподілом: як в ньому виглядає Чернігівщина

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій та за підтримки проєкту  «Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації» Координатора проєктів ОБСЄ в Україні, на порталі «Децентралізація» з’явилася сторінка нового адміністративно-територіального устрою (АТУ), на якій можна знайти інтерактивні мапу та атлас України.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Чернігівщина на мапі представлена 5 районами — Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький, Корюківський та Новгород-Сіверський, та 57 ОТГ. За допомогою інтерактивного інструменту тепер можна ознайомитися з межами, розташуванням та основними характеристиками створених громад та районів.

«Після місцевих виборів в регіоні наразі відбувається становлення нового АТУ. Об’єднані територіальні громади готуються до перших сесій та планують свою діяльність. Також відбувається формування нових районів. Ознайомитися з їх межами та основними характеристиками можна за допомогою інтерактивної мапи», — розповіли у Департаменті розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА.

В інтерактивному атласі вперше зображений новий адміністративно-територіальний устрій України районного та базового рівнів, який був затверджений урядом України у червні 2020 року та постановою Верховної Ради України у липні 2020 року.

Источник

Новости Чернигова