В Україні випускають марку Kalush

фотогалерея

КИЇВ. 4 квітня. УНН. В Україні випускають марку Kalush, на честь переможців пісенного конкурсу «Євробачення» 2022 року. Її запуск у продаж відбудеться 10 квітня. Про це повідомив гендиректор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський у Telegram, пише УНН.

Цитата

«Майже рік минув з того часу, як вся країна вболівала за Kalush Orchestra на конкурсі «Євробачення-2022» і сподівалася почути слова, які могли б звернути міжнародну увагу на війну в Україні та сотню українських військових, які тоді перебували під обстрілом на «Азовсталі». Поранені, без води, їжі та ліків. Саме тоді зі сцени пролунали відомі слова: «Save Mariupol, save Azovstal now!».

А ми виконуємо свою обіцянку, яку дали рік тому, і сьогодні презентуємо марку “Kalush”, бо це ще один символ війни та сміливості наших людей — робити все, щоб бути почутими», — написав Смілянський.

Деталі

Урочисте спецпогашення, зі слів голови Укрпошти, пройде 10 квітня (одночасно із запуском продажу марки у відділеннях по всій країні) у місті Калуш Івано-Франківської області разом з лідером гурту Олегом Псюком та його учасниками, а також погашення штемпелем «Перший день» — у Києві.

Автор марки — Святослав Романчак, автор картки — Юрій Сосницький, художниця конвертів — Олеся Вакуленко.

«Тим, хто хоче впевнитись, що з тиражу 130 тисяч листів точно отримає хоча б 1, треба або офомити абонемент до 9 квітня, або офомити передзамовлення вже сьогодні», — додав Смілянський.

Нагадаємо

Укрпошта випустила марку до дня звільнення Бучі, Ірпеня, Гостомеля.

Джерело: УНН