Валерій Дубіль: Команда «Батьківщини» ініціює перегляд тарифної політики України ВІДЕО

Цього тижня у Верховній Раді тривають пленарні засідання. В парламенті запрацювала система голосування з використанням сенсорної кнопки, яку запроваджували 13 років. Таким чином вирішили боротися з кнопкодавством.

 

В порядку денному цього тижня у Верховній Раді немає важливих для країни законопроектів. Натомість провладна більшість вирішила внести зміни до закону про гральний бізнес, а саме визначитися, хто видаватиме ліцензії та зменшити оподаткування майбутніх казино.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТИМОШЕНКО: ЦІНА НА ГАЗ НЕ ПОВИННА БУТИ ВИЩЕ ТРЬОХ ГРИВЕНЬ – ЗНИЗИТИ ТАРИФИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОТРІБНО РІШЕННЯМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

 

Мовляв, при прийнятті закону виникли законодавчі колізії та неузгодження. Це у свою чергу викликало бурхливу реакцію у сесійній залі. Зокрема, серед опозиційних депутатів, які розкритикували владу за бажання залізти в кишені українців, замість того, щоб займатися вирішенням проблем з тарифами, пенсіями, медициною, тощо.

 

Юлія Тимошенко, Голова партії «Батьківщина»: «Вони б’ються до крові, хто буде ліцензії видавати: парламент чи уряд. Навколо цього і баталії. Хто буде на касі. Другий закон — по суті про зняття податків для тих, хто буде впроваджувати гральний бізнес».

 

У фракції «Батьківщина», яка виступає проти грального бізнесу обурені діями влади. Народний депутат України Валерій Дубіль каже, що сьогодні суспільство вимагає вирішення зовсім інших проблем.

 

Валерій Дубіль, народний депутат України (ВО «Батьківщина»):

 

«Наша команда збирає підписи в парламенті за проведення позачергової сесії, щоб нарешті переглянути тарифну політику в країні, зробити так, щоб український газ постачався українцям за значно меншими цінами, як це було раніше. Влада вже визнала, що ніякого ринку газу в країні немає. А отже і ціна 6 гривень 99 копійок — також взята зі стелі. Хочемо розглянути більше 10 важливих питань, прийняття яких дозволить платити людям менше за комунальні послуги».

 

 

У парламенті зібрали вже більше 90 підписів за проведення позачергової сесії. Також у «Батьківщині» не полишають надій заборонити гральний бізнес. З цього приводу вже є звернення до Конституційного суду. Як відомо, саме прем‘єр міністр Юлія Тимошенко 11 років тому ініціювала закриття гральних закладів.

 

Источник

Новости Чернигова