Валерій Дубіль спочатку особисто рятував хворих на коронавірус. А тепер допомагає медикам ВІДЕО

Народний депутат Валерій Дубіль особисто допомагав одужувати хворим на COVID-19.

 

Про це він повідомив в інтерв’ю Суспільне Чернігів.

 

За словами парламентаря від Чернігівщини, проблемою коронавіруса він почав займатися ще на початку пандемії, коли і сам захворів вперше. Разом з небайдужими підприємцями та благодійниками вони залучили близько 20 мільйонів гривень для допомоги лікарням, закупили 5 апаратів ШВЛ, засоби захисту тощо.

 

Після того, як Валерій Дубіль, разом з дружиною, вдруге перехворів на коронавірус, вирішив зосередити свою діяльність на забезпеченні медзакладів в селах та невеликих містах Чернігівщини кисневим обладнанням, а саме пульсоксиметрами та кисневими оксигенаторами.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАЛЕРІЙ ДУБІЛЬ: РАЙОННІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ОБЛАДНАННЯ ВІДЕО

 

«Зрозумів, що люди потрапляють до лікарні (як це було у Прилуках) надто пізно, коли задихаються. Через це багато смертельних випадків. І усвідомив, що я із командою маю забезпечити кожен ФАП, кожну амбулаторію, усі районні лікарні пульсоксиметрами та оксигенаторами», — зізнався Валерій Дубіль.

 

 

Кілька місяців поспіль народний депутат із командою вирушає у незвичайні тури районами області. Під час них особисто читає лекції з приводу протоколу лікування для фельдшерів, акушерів, сімейних лікарів. Всього він вже передав  більше 80 оксигенаторів та декілька сотень пульсоксиметрів.

 

«Тому, що минулого року я отримав величезний досвід. Я щодня лікував від 5 до 15 пацієнтів особисто. Я відправляв «швидкими» з усієї області тяжкохворих до Інститута Тодурова та Олександрівської лікарні», — пояснив народний обранець.

 

Детальніше дивіться в інтерв’ю

 

 

Источник

Новости Чернигова