Валерій Дубіль з командою передав гуманітарний вантаж у 5 лікарень прифронтового Дніпра

Медичні заклади Дніпра отримали три нові, сучасні апарати для штучної вентиляції легень.

 

Один із них працюватиме в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. Дороговартісну допомогу передав перший заступник голови парламентського Комітету з питань здоровʼя нації, народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль спільно з командою БФ молодіжної ініціативи «Надія».

 

«До нас в лікарню надходять хворі в тяжких станах, тому наявність даного обладнання має велике значення», — зазначила в.о. заст. медичного директора КНП «КЛШМД» Тетяна Ушакова.

 

Також два апарата передали на оснащення Обласної клінічної лікарні імені Іллі Мечникова, де щодня рятують життя сотень військових.

 

 

«Це апарати, які потрібні для лікування важкопоранених у відділеннях інтенсивної терапії. Ми вдячні за вкрай важливу допомогу», — сказав заступник медичного директора КЗ «ДОКЛ ім. І.І. Мечникова» Олександр Толубаєв.

 

Крім цього лікарня ім. І. Мечникова отримала хірургічну електричну моторну систему. Це обладнання допомагатиме рятувати життя тяжкопоранених бійців, яких із фронту одразу евакуюють у місто Дніпро.

 

«Ми привезли нові сучасні апарати ШВЛ, які вкрай необхідні в лікарні Мечникова. Медики, з цієї вже легендарної лікарні, за більш ніж 2 роки війни врятували понад 30 000 поранених», — наголосив Валерій Дубіль.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛІКАРНІ ДОНБАСУ, ДНІПРА ТА ПРИФРОНТОВИХ РЕГІОНІВ ОТРИМАЛИ ЦІННЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ЛЮДЕЙ – БФ «НАДІЯ»

 

Загалом Валерій Дубіль відвідав 5 закладів охорони здоров’я прифронтового Дніпра. Передав цінні медичні вантажі: ортопедичне обладнання, хірургічні набори, операційні інструменти, медикаменти та засоби реабілітації.

 

«Спасибі, що з перших днів війни допомагаєте українським лікарням, зокрема, нашому закладу. Вдячні вам за підтримку! Разом до перемоги», — подякувала медична директорка КНП «МКЛ №6» Тетяна Подвігіна.

 

 

Під час відрядження Валерій Дубіль особисто доставив дороговартісне обладнання у шпиталі: Петропавлівки, Покровська, Курахова, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, Чорнобаївки і Дніпра. Допомогу благодійників відчувають у кожному куточку України.

 

«Наші хлопці, які на передовій завжди говорять: кожен має виконувати свою місію, і тоді ми прийдемо до миру та перемоги. Наша місія — допомагати лікарям рятувати життя. Тому я особисто з командою, і з Юлією Тимошенко та фондом їздимо і передаємо критичне обладнання, якого немає на фронті, в шпиталях, в наших лікарнях та медичних інститутах», — додав він.

 

 

 

 

Источник

Новости Чернигова