Вандали не сплять: у Ніжині зафіксували черговий акт вандалізму

1 липня у Ніжині зафіксували черговий випадок вандалізму. Цього разу недобросовісні громадяни доклали зусиль, аби зіпсувати два ялівці у новоствореному сквері в центрі міста. Правоохоронці розшукують свідків.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Ніжинської міської ради.

“Друзі, сьогодні наш маленький, але такий затишний і красивий Ніжин, зіткнувся з черговим актом вандалізму: біля новоствореного скверу поруч із Ощадбанком зламали два чудові ялівці, які прикрашали це місце і дарували нам радість своєю зеленою красою. Ці дерева були не просто рослинами, вони стали частиною нашої громади, символом турботи і любові до рідного міста. Серце болить від усвідомлення, що серед нас є люди, які здатні на такий безглуздий вчинок. Вони знищили те, що ми всі разом створювали для себе і наших дітей, для майбутнього Ніжина.

На місце вандалізму була викликана поліція. Ми сподіваємося, що правоохоронні органи знайдуть і покарають тих, хто вчинив цей злочин. Наша громада не повинна залишатися байдужою до таких випадків.Реклама:

Читайте також: У Ніжині вандали пошкодили паркан на подвір’ї одного з будинків

Просимо всіх, хто має будь-яку інформацію щодо цього інциденту, звертатися до поліції. Давайте разом докладемо зусиль, щоб подібне не повторилося в майбутньому. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наш Ніжин кращим і захищеним.

Фото: Наслідки дій вандалів.

Источник

Новости Чернигова