Вандалізм у Ніжині: невідомі викрали вже другу статуетку з клумби

Людмила Ободовська, авторка патріотичної клумби в Ніжині по вулиці Незалежності, 23, повідомила, що трапився черговий випадок вандалізму, — пише Nizhyn Post.

“Нещодавно ми розповіли про те, як небайдужі ніжинки облаштували біля свого будинку на вул. Незалежності, 23 затишні куточки.

Людмила Ободовська, яка очолює ОСББ “Зоря”, а також мешканки цього ж будинку Вікторія та Наталія Толочки зробили клумби, де висадили квіти, виклали тризуб і прикрасили локації садовими фігурками. Серед скульптур була і Матір Божа, яку незабаром вкрали невідомі.Реклама:

Сьогодні пані Людмила повідомила чергову неприємну новину: знову скоєно крадіжку! І знову невідомі зазіхнули на “святе”: з клумби зникли дві статуетки — Ісуса та Матері Божої, які мешканцям будинку подарувала матінка Дар’я Якубів”, — йдеться у повідомленні. Читайте також: Патріотична клумба з янголами та Божою Матір’ю: Людмила Ободовська про те, як творилася краса в Ніжині

“Як це назвати? У мене просто бракує слів! Кожен такий випадок засмучує. Але… працюємо далі – заради Перемоги!”, — зауважила пані Людмила.

Фото: Людмила Ободовська.

Источник

Новости Чернигова