Вантажні авто та позашляховики: «Чернігівобленерго» вперше за останніх два роки придбало нову техніку

«Чернігівобленерго» вперше за останніх два роки придбало нову техніку для потреб підприємства.

Про це йдеться на сторінці компанії у Facebook.

До оновленого автопарку додалися у нього вантажні автомобілі «Ford» та позашляховики «Peugeot Landtrek».

Майже одразу ж усі ці машини роз’їхалися підрозділами Товариства, причому більшість із них перетворилися на машини оперативно-виїзних бригад. Частина – на прикордонних дільницях.

«Навіть у такий складний час «Чернігівобленерго» робить усе, щоб забезпечити своїх споживачів якісним, надійним та безперебійним електропостачанням. І стосується це кожного куточка нашої області. Навіть тих, де працювати доволі небезпечно. А тому найперше техніка, яка точно не підведе, має бути у працівників оперативно-виїзних бригад», – каже Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Сергій Фелик.

На одній із таких машин уже не перший тиждень працює оперативно-виїзна бригада Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ.

«Ой, усякого тут довелося побачити. Не раз бувало, що доводилось швидко тікати з місця проведення ремонту, бо просто над головою гудів дрон. Взагалі зараз усі роботи ми намагаємось виконати якомога швидше і якомога простішими способами. Виїжджати у прикордоння з автопідйомником – справа практично нереальна, адже на ворожих приборах ми як на долоні», –  каже електромонтер ОВБ цієї дільниці Сергій Тимошенко.

Источник

Новости Чернигова