Вибори спікера Палати представників США: у Байдена засудили «хаотичні чвари» після поразки Джордана

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Білий дім відреагував на те, що республіканці Палати представників не змогли обрати спікера після чергової поразки представника Джима Джордана в п’ятницю, засудивши «хаотичну внутрішню боротьбу». Про це пише CNN, передає УНН.

Деталі 

Речник Білого дому Ендрю Бейтс відзначив пріоритети останніх запитів Байдена на додаткове фінансування національної безпеки в розмірі 105 мільярдів доларів, порівнюючи ці зусилля з триваючою дисфункцією законодавчої гілки влади. 

«У той час, як Джо Байден бореться за просування двопартійного законодавства, яке захищатиме наші інтереси національної безпеки, в тому числі в Ізраїлі та Україні, надаватиме гуманітарну допомогу невинним цивільним особам у Газі, надасть важливе фінансування кордону, конкуруватиме з Китаєм і розвиватиме нашу економіку, республіканці в Палаті представників якимось чином все ще борються один з одним», — сказав Бейтс. 

Він додав: «Республіканцям у Палаті представників потрібно покласти край хаотичним чварам і конкуренції, щоб перевершити один одного, а замість цього приєднатися до президента Байдена в роботі над терміновими пріоритетами для американських сімей, які поділяють обидві партії в Конгресі».

Кампанія Байдена також зазначає, що республіканці в Палаті представників «принизили себе і підвели американський народ».

Нагадаємо

Представник Республіканської партії Джим Джордан знову не зміг отримати посаду спікера Палати представників США під час третього голосування в п’ятницю.

Джерело: УНН

Новости Чернигова