Вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкоджують російські боєприпаси на Херсонщині

Офіцери відділу вибухотехнічної служби Головного управління Нацполіції в Чернігівській області у складі зведеного загону колег-вибухотехніків з усієї України працюють над очищенням від вибухових предметів території Херсонської області, звільненої від російської окупації.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Після вигнання росіян з частини Херсонщини, на колишніх окупованих територіях залишилось багато нерозірваних боєприпасів, касетних зарядів, спеціально встановлених ворожими військами мін та вибухових пасток («розтяжок»).

Поліцейські вибухотехнічної служби у складі зведеного загону долучилися до очищення території. Вибухонебезпечні предмети виявляють поруч із житловими будинками, у промисловій зоні та на території сільгосппідприємств, у полях, лісосмугах, уздовж доріг.

Невикористане вибухове «залізо», покинуте росіянами на імпровізованих складах під час своєї панічної втечі, поліцейські передають військовим ЗСУ. А виявлені нерозірвані та інші небезпечні боєприпаси, які становлять загрозу життю і здоров’ю людей, вибухотехніки знешкоджують на місці.

Відтак, чернігівські поліцейські вже знищили бойову частину від авіабомби ФАБ-500Т, понад 80 артилерійських снарядів, некеровані авіаційні ракети тощо.

Розмінування територій триває.

                                                   

Источник