Від сьогодні Чернігів – у червоній карантинній зоні. Транспорт залишається, а кінотеатр закривають

Від 19 жовтня в Україні набув чинності новий розподіл регіонів за кольоровим принципом, який базується на темпах поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Нагадаємо, таке рішення минулого тижня під час позачергового засідання ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно нового розподілу до «червоної» зони увійшли міста Чернігів та Ніжин Чернігівської області.

Комісія рекомендує у таких випадках закривати усі заклади освіти та зупиняти громадський транспорт. Втім, у Чернігові вирішили не дослухатися до цих порад.

Наприкінці минулого тижня міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження, відповідно до якого:

• заборонена робота закладів харчування у період з 21:00 до 7:00. Крім тих ресторанів та кафе, які здійснюють продаж «на виніс».

• заборонена робота кінотеатрів та обмежено роботу розважальних зон у ТРЦ.

• заборонене проведення масових заходів за участі більше ніж 20 осіб.

У той же час не зупинено громадський транспорт, а дитячі садочки працюють як і раніше. Школи, нагадаємо, у Чернігові пішли на канікули.

Також, відповідно до нового розподілу у «помаранчевій» зоні небезпеки знаходяться міста Новгород-Сіверський та Прилуки, Бахмацький, Бобровицький, Борзнянський, Варвинський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Коропський, Корюківський, Куликівський, Менський, Ніжинський, Новгород-Сіверський, Носівський, Прилуцький, Ріпкинський, Семенівський, Сновський, Сосницький, Срібнянський, Талалаївський та Чернігівський райони Чернігівської області.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Источник

Новости Чернигова