«Від удару відлетів не менше, ніж на 10 метрів»: подробиці ДТП на Чернігівщині, в якій загинув 3-річний хлопчик

У селі Тростянець Прилуцького району 2 липня поховали трирічного Даміра, який загинув в ДТП.

 

Аварія сталася ввечері 1 липня. Тоді водій легковика збив дитину та втік з місця події. В пресслужбі Нацполіції області повідомили, що після аварії він переховувався у підвалі покинутого будинку. Пошкоджений автомобіль залишив у лісосмузі.

 

Суспільному очевидець події 13-річний Даніїл розповів, що водій кілька разів запитав про стан дитини та залишив місце ДТП.

 

Зі слів Даніїла, Дамір саме бавився під наглядом старшого брата 14-річного Максима та вибіг на дорогу.

 

«Максим з Даміром стояли. Потім Дамір, як побачив машину, він, буває, любить гратися з ними, почав вибігати на дорогу. Машина їхала десь не більше 90. Швидкість була дуже велика», — розповідає Даніїл.

 

 

Зі слів хлопця, від удару Дамір відлетів не менше, ніж на 10 метрів. Водій автомобіля, пригадує Даніїл, не одразу поїхав з місця ДТП.

 

«Спокійно зупинився, підходить до нас, починає питати, чи з дитиною все добре. Я його питаю: «Ти зараз це серйозно кажеш? Дитина відлетіла на метрів десять, не менше, а ти отак спокійно все це робиш?».

 

Травмованого хлопчика старший брат відніс до будинку.

 

Там, пригадує староста села Олександр Супрун, йому намагалася надати першу медичну допомогу місцева медсестра.

 

 

«Була спроба реанімації дитини, але факт є факт – дитятко було вже мертве».

 

 

В той час Даніїл разом з другом викликав «швидку», а поки побіг за батьками – водій поїхав з місця аварії.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ПРИЛУЧЧИНІ ВОДІЙ НА ЛЕГКОВИКУ ЗБИВ НА СМЕРТЬ 3-РІЧНУ ДИТИНУ ТА ВТІК З МІСЦЯ ДТП: ЧОЛОВІКА ЗАТРИМАЛИ

 

«Слідчий мені сказав: навіть гальмівного сліду немає. По всій вірогідності, швидкість була серйозна. У мене в голові не вкладається: це ж не стовп, щоб отак влупити, щоб так розтрощити машину. Це ж дитятко. Воно померло миттєво. Три хвилини, поки його занесли в хату, і вже воно все. Удар був страшний», — згадує бабуся загиблого Таїсія Сидоренко.

 

 

Жінка розповіла, що у літні вечори біля будинку завжди збирається багато дітей. Вони живуть біля дороги. У її доньки Даші їх семеро. Дамір був шостим.

 

«Дуже любив техніку, за неї й постраждав. Він вийшов на двір – світло вимикають, в хаті темно, душно, а надворі – вечір, прохолодно. Це була дев’ята година вечора, навіть ще раніше вийшов, годині о восьмій, зі своїм старшим братом».

 

Староста Олександр Супрун каже: жінка виховує дітей сама.

 

«Даша рахується в старостаті як багатодітна родина. Плюс малозабезпечена. Але вона завжди казала, що буде допомога з держави – добре, але в мене є чим годувати. Вона і корову тримала, і кіз, кури, гуси. Господарство в неї завжди було. Діти доглянуті були».

 

 

Досі в траві на узбіччі дороги лежить черевичок, що злетів із хлопчика під час удару, і м’яч, з яким він любив гратися.

 

«Ми втратили онучка. Гарний хлопчик був. Три роки хлопчику. І вже нічого допоможе. Хай йому і довічне дадуть чи щось ще. Вже нічого не допоможе. Хлопчика не повернеш. Таке горе», — каже бабуся хлопчика.

 

За порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, водію загрожує від трьох до восьми років ув’язнення.

 

Джерело – Суспільне Чернігів

 

 

Источник

Новости Чернигова