Видавав себе за дипломата та лікаря: шахрай ошукав 82-річну чернігівку за схемою «ваш родич у біді»

Видав себе за представника італійської дипустанови, а потім за лікаря: 28-річний шахрай ошукав літню чернігівку за схемою «ваш родич у біді».

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

До поліції звернулась літня чернігівка з повідомленням, що віддала незнайомцю 500 євро та 200 доларів США нібито на порятунок постраждалої доньки.

Перед цим жінці зателефонували з невідомого номера. Абонент назвався представником італійської дипломатичної установи. Псевдо-дипломат заявив, що донька потерпілої, яка саме перебуває в Італії, потрапила в ДТП і на операцію терміново необхідні кошти.

Схвильована літня жінка погодилася допомогти і назвала свою адресу. За 15 хвилин до неї прибув незнайомець, який тепер уже називав себе «лікарем». Потерпіла віддала йому всі заощадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОПРОСИВ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ТА ВТІК З ТЕЛЕФОНОМ: У ЧЕРНІГОВІ ЗАТРИМАЛИ 18-РІЧНОГО ХЛОПЦЯ, ЯКИЙ ПОГРАБУВАВ 11-РІЧНУ ДІВЧИНКУ

Поліцейські встановили прикмети та можливий напрям руху шахрая й з’ясували особу підозрюваного – 28-річного молодика. Він зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Чернігівська окружна прокуратура.

Досудове розслідування триває.

Фото — Поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Чернигова