Відділення обласної лікарні поповнили протилежневими матрацами. ФОТО

Для неврологічного відділення Чернігівської обласної лікарні командою Чернігівської «Батьківщини» були передані 15 протилежневих матрасів. Саме таку потребу озвучили медики місяць тому під час візиту до закладу народного депутата з Чернігівщини Валерія Дубіля та очільника місцевої «Батьківщини» Дмитра Нікітіна.

 

«Наша команда систематично допомагає медичним закладам області, адже така підтримка – це по-перше, підтримка праці лікарів. Минулого разу нас попросили привезти протилежневі матраси для відділення. Ми розуміємо, що вони вкрай необхідні для пацієнтів, а тому оперативно виконали прохання лікарів», – зазначив Дмитро Нікітін.

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ:  «БАТЬКІВЩИНА» РАЗОМ З БЛАГОДІЙНИКАМИ ПЕРЕДАЛА ДОПОМОГУ ДО ДВОХ МІСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ

 

 

Гендиректор обласної лікарні Андрій Жиденко відзначив вагомий внесок представників команди Юлії Тимошенко в допомозі головному медзакладу Чернігівщини. Разом з матрацами на баланс лікарні були передані нові інвалідні візки та різноманітні витратні матеріали.

 

 

 

Окрім обласної лікарні «батьківшинівці» надали допомогу Дитячій обласній лікарні, а також медзакладам Сновщини та Городнянщини.

 

Источник