Відеоспостереження та протипожежна охорона: школи Чернігова стануть безпечнішими

Цілу низку нововведень, які зроблять перебування у школі безпечнішим, як для учнів, так і для вчителів, планують ввести у Чернігові впродовж найближчих чотирьох років. Реалізація програми обійдеться приблизно у 50 млн гривень.

Про очікувані нововведення повідомила пресслужба міської ради.

Повідомляється, що серед основних заходів — виконання ремонтних робіт з улаштування автоматичних систем протипожежного захисту, охоронної сигналізації з подальшою передачею сигналів на пульт централізованого спостереження; улаштування контролю доступу учнів і персоналу закладу до будівлі.

Крім того, передбачено влаштування зовнішньої та внутрішньої системи відеоспостереження у будівлях шкіл з облаштуванням диспетчерського пункту, з подальшою передачею сигналів підрозділам національної поліції.

Передбачене також застосування програмного забезпечення, зокрема, електронного щоденника, який дозволяє контролювати освітній процес як з боку адміністрації закладів, так і батьків.

Крім того, можливе втілення окремих соціальних послуг для учнів, а саме — використання індивідуальних учнівських карток-перепусток, які дозволять розраховуватись за харчування та за пільговий проїзд у міському транспорті.

Все це буде реалізовано за рахунок коштів міського бюджету, коштів Державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток та інших джерел, не заборонених законодавством.

Источник

Новости Чернигова