Відмовився від мобілізація через пораду брата та «істерику дитини»: як покарали жителя Чернігівщини

На Чернігівщині чоловік, визнаний обмежено придатним до військової служби, ухилився від мобілізації через «істерику дитини» й пораду брата, який сказав не йти до армії. Суд визнав фігуранта винним і засудив його до трьох років позбавлення волі. Відповідне рішення ухвалив Куликівський районний суд Чернігівської області. Про це повідомляється на сайті ЄРДР, пише OBOZ.UA.

Українець, отримавши першу повістку, з’явився до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки й у травні 2023 року пройшов військово-лікарську комісію. За її висновком, він обмежено придатний.

На судовому засіданні мешканець Чернігівської області розповів, що раніше не служив черезпоганий зір.

У червні 2023-го він мав знову з’явитися до військкомату, але не зробив цього. Підсудний сказав, що його дитина закатала істерику, а брат порадив не йти служити.

Суд врахував те, що місцева селищна рада негативно охарактеризувала підозрюваного. Представники місцевої влади заявили, що чоловік «не працює, живе за рахунок тимчасових підробітків, веде антисоціальний спосіб життя, на нього неодноразово надходили скарги до селищної ради». Також він стоїть на обліку в нарколога, притягувався до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушень, які посягали на суспільний лад.

Українець отримав три роки за статтею 336 Кримінального кодексу. Він має право подати апеляцію на цей вирок.

Нагадаємо, у Чернігівській області чоловік категорично відмовився від мобілізації через «тяжкий емоційний стан внаслідок війни». За це його засудили до іспитового терміну.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: 0462.ua Теги: Відмовився, Від, Мобілізація, Через, Пораду, Брата, Та, Істерику, Дитини, Як, Покарали, Чоловіка

Источник

Новости Чернигова