Відважний боєць 25 ОПДБр пережив пекло війни, поранення та реабілітацію у Франції

22 лютого 2024 р.   54   0

Олександр Михель без вагань пішов захищати країну ще задовго до повномасштабного вторгнення. Цей відважний боєць 25-ї окремої десантно-штурмової бригади пережив всі горнила війни, важке поранення та довгу реабілітацію у Франції. А тиждень тому Олександр повернувся додому до рідних Прилук, де не був довгих 2 роки.

Тоді повномасштабне вторгнення перервало усі плани, ділиться Сашко. Їх підрозділ саме готувався їхати на потужне навчання за кордон. Та нажаль, не судилося.

Та замість навчань 24 лютого хлопці прийняли реальний бій під Авдіївкою. До березня підрозділ Сашка перебував в Авдіївці.

Тоді на початку вторгнення бійці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади стали справжніми наставниками для 110-ї.

За плечима бійця Олександра Михеля багато важких боїв. Один з них – під час деблокади Лисичанська.

Олександр тоді не розгубився. Рішення приймав чітко і холоднокровно, за що потім ще й отримав нагороду.  

Як правило, Сашко не любить розповідати про той роковий бій, під час якого отримав важке поранення під Лисичанськом. Тоді думками Сашко вже попрощався з життям. Побратими перенесли Сашка до точки евакуації.

Олександр пережив десятки складних операцій в різних містах України, дивом уникнув ампутації. Потім була тривала реабілітація. Олександр заново навчився ходити.

Ліву ногу Сашкові врятували, проте повноцінно вона функціонувати вже ніколи не буде, нажаль. 18 місяців Олександр перебував у Франції на реабілітації. Коли більш-менш став на ноги, Сашко нарешті зміг насолодитися красотами Парижа. В цьому допомогли волонтери.

Сьогодні для Олександра головне – це бути корисним для країни.
 
До війни Олександр займався бойовими мистецтвами, гартував у молодого покоління козацький бойовий дух. Тоді хлопчаки легко ходили по цвяхах, гнули шампури. Сьогодні ж ці козаки мужньо стоять на захисті країни.

Джерело

Новости Чернигова