Відзнаки з нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня місцевого самоврядування

   

Війна змінила життя кожного українця, кожної громади. І Бахмаччина не стала винятком, але віднайшла сили і згуртувалася. Посадові особи місцевого самоврядування спільно з депутатами за підтримки жителів громади продовжили роботу, щоб забезпечити функціонування всіх служб, втілювати волонтерські ініціативи та допомагати ЗСУ. І все це та багато іншого заради єдиної мети – Перемоги України.

   Тож сьогодні на урочистому зібранні міський голова Павло Шимко дякував Збройним Силам України та всім, хто тримає тил у громаді.

   Першочергово відзначили волонтерів.

   За активну волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного Дня волонтера Почесною грамотою міської ради нагороджені:

— Володимир КОРНУХ ,

— Владислав КАРПЕНКО,

— Віктор ПИЛИПЕНКО,

— Ігор ЗІНЧЕНКО.

   За активну волонтерську діяльність, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху Бахмацької міської територіальної громади та з нагоди Міжнародного Дня волонтера Почесною грамотою міської ради нагороджені:

— колектив молодіжної громадської організації “МЕТАМОРФОЗИ”;

— колектив комунального закладу “Бахмацький базовий Будинок культури” Бахмацької міської ради.

    За активну волонтерську діяльність, громадянську позицію, участь у забезпеченні життєдіяльності громади в умовах воєнного стану та з нагоди Міжнародного Дня волонтера Почесною грамотою міської ради нагороджений колектив громадського формування з охорони громадського порядку “Бахмацька Варта” .

   Далі нагородили тих, хто у цей важкий воєнний час своєю працею в громаді забезпечує її стабільну життєдіяльність.

   За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську і життєву позицію, надання якісних послуг мешканцям громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою міської ради нагороджені:

— Світлана КНИГА, заступник міського голови з питань гуманітарної сфери,

— Сергій ПОПОВИЧ, спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства та організації благоустрою виконавчого комітету Бахмацької міської ради,

— Зоя ФУРСОВА, начальник відділу “Центр надання адміністративних послуг” виконавчого комітету Бахмацької міської ради.

   За сумлінну працю, виконання особливих завдань із забезпечення життєдіяльності громади в умовах воєнного стану та з нагоди Дня місцевого самоврядування оголошена Подяка міського голови:

— БАШУКУ Олегу, водію виконавчого комітету Бахмацької міської ради,

— САВЕНКУ Іллі, головному спеціалісту відділу організаційної роботи та кадрового забезпечення виконавчого комітету Бахмацької міської ради.

   Дякуємо ЗСУ та усім, хто працює на благо громади і наближає нас до ПЕРЕМОГИ!

Источник

Новости Чернигова