Виготовляли та збували амфетамін: у Ніжині затримали групу наркоторговців. ФОТО

У Ніжині припинили діяльність організованої групи з виготовлення та розповсюдження психотропної речовини — амфетаміну. Лідера групи та чотирьох його спільників затримали.

 

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

 

Поліцейські встановили, що лідером групи був 37-річний ніжинець. Чоловік налагодив логістичні ланцюжки отримання компонентів для виготовлення амфетаміну, а також передачі готової психотропної речовини роздрібним дилерам для збуту шляхом «закладок».

 

 

Поліцейські також встановили, що лідер групи замовляв доставку прекурсорів за допомогою поштового сервісу, маскуючи вміст відправлень під різноманітні хімічні товари з легального спектру подібної продукції. Посилки він перевозив до самостійно облаштованої лабораторії у Ніжині. Там виготовляв та фасував амфетамін.

 

У подальшому чоловік шляхом «закладок» в обумовлених місцях розподіляв психотропний «товар» між спільниками. Вони виконували ролі роздрібних дилерів, розповсюджуючи амфетамін між кінцевими споживачами також шляхом «закладок».

 

За спостереженнями оперативників, кожен день такої діяльності приносив наркоторговцям у середньому 15 тисяч гривень прибутку.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 40 КУЩІВ ПО ДВА МЕТРИ: НА ПРИЛУЧЧИНІ ЧОЛОВІК КУЛЬТИВУВАВ КОНОПЛІ

 

Під час обшуків правоохоронці вилучили обладнання хатньої нарколабораторії — колби, мірні ємності, термометри, ваги тощо; десятки зіп-пакетів з розфасованою порошкоподібною речовиною білого кольору; банківські картки, мобільні термінали та змінні сім-картки, грошові кошти у вітчизняній та іноземній валюті. Всі речові докази направлено на проведення експертних досліджень.

 

 

Слідчі поліції затримали лідера групи та чотирьох його спільників — двох чоловіків і двох жінок, віком від 30 до 41 року — згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

 

Максимальне покарання, згідно з нею — позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 

Фото — Поліція Чернігівської області

 

Источник

Новости Чернигова