Війна коханню не перешкода: у Чернігові святкували військове весілля

Замість весільних суконь та костюмів – вишиванки. У Чернігові урочисто поєднали свої долі військовослужбовці оперативного командування «Північ» − Віктор та Тетяна. Церемонія одруження відбулась у міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Він – офіцер-фахівець з бронетанкового озброєння, вона – військовий бойовий медик. За словами молодят, їхня історія кохання розпочалася понад два роки тому. До початку широкомасштабного вторгнення росії Віктор кілька разів  освідчувався Тетяні та пропонував укласти шлюб, але вона не поспішала з відповіддю.

Проте саме війна стала потужним мотиватором, змусила багато переосмислити, і жінка погодилася на одруження.

− Під час війни щодня є вірогідність загинути, − говорить Тетяна. – Я зрозуміла, що не хочу втрачати часу, і як тільки видалася перша нагода, ми одружилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Весільний спадок»: унікальні весільні традиції Чернігівщини 

Сама святкова церемонія була дуже мила та зворушлива. Віктор та Тетяна обмінялися весільними обітницями та обручками. Їхньому щастю не було меж. Присутні друзі, знайомі та колеги-військовослужбовці вітали пару оплесками та бажали довгих років спільного життя, сповненого коханням.

Фото та відео авторів

Джерело:  АрміяInform

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник