Війська РФ вдарили по Трипільській ТЕС

12 квітня — 779 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. 

Пише  Суспільне Новини.

Головне на цей час

США підписали угоду про продаж обладнання для модернізації систем ППО України.
Російські військові завдали удару з РСЗВ «Град» по цивільним та поліцейським.
Литва надала Україні новий пакет допомоги.
Армія РФ КАБами атакувала критичну інфраструктуру Сум – місцеву ТЕЦ.

Читайте також: Існує великий ризик руйнування лінії фронту в Україні – Politico

Новина в фокусі

Росіяни застосували для ударів по Трипільській ТЕС ракети типу Х-69

Про це Суспільному повідомили джерела у правоохоронних органах.

«Попередньо росіяни застосували по Трипільській ТЕС 5 ракет. Всі ракети типу Х-69», — сказав співрозмовник Суспільного.

Зранку 11 квітня Росія здійснила повітряну атаку на Київську область. У Київській ОВА повідомили про пошкодження об’єкта критичної інфраструктури. Люди не постраждали.

У компанії ДТЕК заявили про серйозні пошкодження обладнання внаслідок удару РФ по двох теплоелектростанція в Україні. Енергетики ліквідовують наслідки і відновлюють роботу обладнання.

Згодом у «Центренерго» уточнили, що внаслідок обстрілу російськими військами повністю знищено Трипільську ТЕС. На місці виникла масштабна пожежа. Повідомляється, що втрачено 100% генерації енергії.

Як повідомляв MYNIZHYN, Президент Росії Володимир Путін підписав указ про весняний призов на військову службу 150 тисяч осіб віком від 18 до 30 років.

  Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Війська РФ, Вдарили ракетами, ТрипільськіаТЕС

Источник

Новости Чернигова