Викрадаючи наших дітей, Росія намагається вкрасти наше майбутнє – Кулеба


Викрадаючи наших дітей, Росія намагається вкрасти наше майбутнє – Кулеба

Дмитро Кулеба (фото – ЕРА)

Викрадаючи українських дітей, Росія намагається вкрасти майбутнє України. Про це заявив в Instagram міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Кулеба зазначив, що примусове переміщення дітей від однієї національної групи до іншої є не лише воєнним злочином, але і складовою злочину геноциду, і що крадучи українських дітей, Росія намагається вкрасти майбутнє України.

«Міжнародне правосуддя – це дійсно довга історія. Людям іноді здається, що справедливість недосяжна. Але це не так. Потрібно просто системно працювати в довгу, і результат буде», – наголосив міністр.

Він упевнений, що «буде і спецтрибунал за злочин агресії проти України, і нові ордери на арешт, і згодом – вироки».

«Міжнародне правосуддя нешвидке, але неуникне. Ми покараємо негідників за їхні злочини», – заявив Кулеба.

Президент Володимир Зеленський сьогодні сказав, що Міжнародний кримінальний суд «ухвалив історичне рішення, з якого розпочнеться історична відповідальність» російських військових злочинців.

  • 17 березня 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна та уповноваженої з прав дитини в РФ Марії Львової-Бєлової за співучасть у викраденні дітей з України.
  • Генеральний прокурор Андрій Костін заявив, що рішення МКС видати ордери на арешт Путіна та Львової-Бєлової означає, що за межами Росії вони мають бути заарештовані та передані до суду.

Читайте також: Тема дня Шойгу, Лаврову, Патрушеву приготуватись. У Гаазі дали ордер на арешт Путіна: що далі

Джерело

Новости Чернигова